Fotografie lidí Galerie

Je jedno, jestli chcete portrétovou fotografii, protože se Vám Vaše stará profilová na sociální síti už nelíbí nebo jestli chcete vyfotit lechtivou fotografii v hotelovém pokoji pro Vašeho přítele k oslavě výročí. Všechny tyto fotografie mají společné jedno - je to fotografovaná osoba, pro Vás je totiž fotografie tvořena.

Fotografuji jak klasickou portrétní fotografii, tak fotografii aktu, glamour nebo boudoir, stejně tak párové fotografie. Při focení preferuji venkovní lokace před sterilním prostředí fotografického ateliéru s jednobarevným pozadím. Samozřejmě, jsou styly, u kterých je ateliér téměř nezbytný.

Mnou nafocené fotografie najdete v galerii níže.

Klasický portrét

Klasický portrét využijete při spoustě příležitostí, ať už se jedná o krásnou vzpomínku, která skončí v soukromém albu, dárek pro Vaše nejbližší nebo i jako novou profilovou fotografii na sociální síť.

Portrét by měl pokud možno co nejvíce odrážet skutečnost fotografované osoby a být tak co nejvíce přirozený.

Glamour, boudoir nebo akt

Jste mladá a krásná? Každá žena chce vlastnit fotografii, kterou by mohla dát svému příteli nebo manželovi jako zarámovaný dárek nebo aby mohla jednou vnoučatům ukázat jaká byla "kost", když jí bylo necelých pětadvacet.

Vaše soukromí a důvěra je pro mě priorita číslo jedna. Fotografie vidíte pouze Vy a já, pokud se nedohodneme jinak.

Hlavně přirozenost

Máte pihu? No a. Však jste to Vy!

Mnou focené fotografie se snažím citlivě upravit tak, aby Vám nesebraly nic na přirozené kráse. Nedostatky pleti samozřejmě upravím, akné na fotografiích nenajdete. Ale vyhlazenou pleť porcelánové panenky z obálek módních časopisů u mě nehledejte, pak už to totiž nejste Vy, ale někdo jiný.

Exteriér je krásný

Ne že bych nefotil v interiéru, například takové glamour focení si o nějaký hezký hotelový pokoj přímo říká. Ale příroda je příroda. Nebo znáte lepší místo na focení veselých, jarních, pozitivních fotografií plných energie než v rozkvetlém jabloňovém sadu?

Nemám rád blesk

Blesk dokáže rozbít atmosféru, proto se jej snažím používat minimálně. Samozřejmě jsou situace, kdy se blesku nevyhneme, ale snažím se radši využít přirozené světlo, které je k dispozici. Je to totiž nejmocnější čaroděj.

Jste 2 a více? Super

Nemusíte být na fotografii sama. Máte nejlepší kamarádku nebo přítele a nemáte společné fotografie? Můžeme se domluvit a vzít ho s sebou! Můžou tak vzniknout nezapomenutelné fotografie, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Zároveň další známý člověk může posloužit jako morální podpora, pokud se u focení třeba stydíte nebo se jen bojíte neznámých lidí.

Výběr je na Vás

Jelikož portrétní fotografie je hlavně o Vás, máte právo na to, abyste si vybrala. To, jestli se fotografie člověku líbí nebo ne, je z velké části subjektivní záležitost. A já nemám právo rozhodovat o tom, že na této fotografii jste hezčí než na té druhé.

Fotografie pošlu v náhledové kvalitě a je jen na Vás si vybrat jaké fotografie Vám upravím a pošlu v plné kvalitě. Nebo výběr můžete samozřejmě nechat celý na mně.

Cena

Za focení si naúčtuji jednorázově 500 Kč + 100 Kč za každou upravenou fotografii. Průměrný počet fotografií z jednoho focení je 10 kusů, ale výsledný počet záleží vždy na Vás. Tyto fotografie Vám pošlu v plné kvalitě elektronickou formou, v případě zájmu jsem schopen zajistit i profesionální tisk.

Samozřejmě cenu můžou ovlivnit další faktory. Vizážistka, pronájem ateliéru, proplacení cesty nebo zajištění tisku fotografií.

Naopak zajímavý vlastní nápad, který mi bude blízký může výslednou cenu snížit.

Fotografie lidíGalerie