Prodej obrazů

Fotografie se stává fotografií až v okamžiku vytisknutí. Do té doby je to jen hromada dat, která mohou být kdykoliv ztracena, zapomenuta. Zkuste si na zeď pověsit flash disk s fotografií. A zkuste si na tutéž zeď pověsit výtisk na profesionálním fotopapíře a zarámový do elegantního moderního rámu, který Vám poskytne 100% věrohodné barvy a detaily, které na monitoru není možné zobrazit.

Zapomeňte na sériově tištěné fotografie ze supermarketu v akci, které můžete mít jak vy, tak desetitisíce dalších lidí. Nabízím k prodeji mnou vytvořené, autorské fotografie.

Sběratelská hodnota

Nedělám si iluze, že by se moje fotografie dražily v aukcích po celém světe. Nicméně, pravdou je, že vytištěná fotografie má vždy vyšší hodnotu než obrázek na počítači.

Ke každé koupené fotografii přikládám vlastnoručně podepsaný certifikát potvrzující pravost a také samotná fotografie je podepsána a obsahuje datum prodeje.

I jako dárek

Je jedno, jestli si fotografii chcete na zeď pověsit Vy, nebo jestli chcete dát někomu originální dárek, který překvapí a potěší.

Na přání jsem schopný zhotovit i věnování.

Bez loga

Fotografie na internetu si chráním logem. Ale fotografiím na papíře by logo neslušelo.

Na vytištěných fotografiích nenajdete ani známku po logu nebo jiném podpisu.

Možnosti tisku

Možností tisku je mnoho, pro jejich seznam se doporučuji podívat na nabídku fotolabu. Tisknu ve fotografickém profesionálním fotolabu Dastax.

Velikost vytištěné fotografie může být od několika centimetrů do rozměru i 180 x 120 centimetrů. U fotografií, které jsou pro to vhodné, je možný i panoramatický či čtvercový tisk.

Cena

Cena je individuální a skládá se z ceny za tisk plus náklady na dopravu z tiskárny, náklady na dopravu na Vámi určenou adresu a autorským poplatkem. V případě zájmu o konkrétní fotografii mě kontaktujte.

Platba je možná pouze předem a to převodem na bankovní účet, toto bohužel platí i u osobního převzetí (poděkujte EET).