Fotografie svateb Galerie

Svatba je okamžik, na který by se nemělo zapomenout a nezáleží, jestli se jedná o svatbu pro dvě stě lidí nebo malou svatbu jen v okruhu těch nejbližších. Můžete si zkusit veškeré hezké vzpomínky uchovat v paměti, ale ta jak víme, dokáže být občas zrádná. Nebo můžete využít něktého z fotografů a nechat si Váš velký den nafotit, abyste měli vzpomínku, která nevybledne.

Nabízím fotografování svatby v menším či větším rozsahu. Záleží jen na Vás. Můžeme se domluvit pouze na fotografování novomanželských fotografií, tak i na fotografování příprav, obřadu i svatební veselky. Ničemu se nebráním.

Domluva je důležitá

Ještě než se sejdeme u oltáře, sjednáme si schůzku ve Vaší oblíbené kavárně nebo parku, kde se zaprvé poznáme (fotograf by Vám neměl být nepříjemný) a domluvíme detaily focení, jeho rozsah, místo a další důležité informace.

Rozsah focení

Fotografuji od příprav nevěsty a ženicha, až po závěrečnou veselku. Je možné se také domluvit pouze na konkrétní úsek Vašeho dne, vše je možné.

Vždy nablízku

Nemusíte se bát, že bych nevyfotil nějaký důležitý okamžik Vašeho dne. I při slavnostním obědě budu připraven zachytit okamžik na který budete rádi vzpomínat, můžete tedy fotografa pustit z hlavy a užívat si svůj den.

Zároveň si ale budu počínat tak, abyste o mě pokud možno nevěděli.

Lokace

Nezáleží jestli plánujete mít Váš velký den na městské radnici v Brně nebo naopak v přírodě Pálavských vrchů či v tělocvičně.

Na místo konání svatby bez problému dorazím a v případě nutnosti přesunu v rámci novomanželského focení také vyjdu vstříc, takže se nemusíte o nic starat.

Zálohy

Ztratil se Vám flash disk s fotografiemi? Nic není ztraceno. Fotografie ze svateb zálohuji, je tedy možné mi napsat i po svatbě a já Vám fotografie pošlu znovu.

Fotografie zálohuji po dobu přibližně tří let.

Zpracování fotografií

Fotografie zpracuji do jednoho měsíce od svatby a to tak, že budu opět klást důraz na přirozenost.

Počet fotografií se odvíjí od délky fotografování a svatby samotné. Pohybuje se mezi 100 až 400 fotografiemi. Přesný počet upřesním na přání při konkrétní domluvě.

Co získáte

Fotografie zasílám elektronickou formou odkazem, odkud je možné si fotografie stáhnout. Všechny fotografie jsou ve formátu JPG a vysokém rozlišení, vhodné pro další prezentaci a tisk.

Fotografie jsou v barevném provedení, několik vybraných fotografií pak v provedení černobílém.

Pokud budete chtít, velice rád Vám pomůžu s přípravou či tvorbou fotoknihy.

Možností je také neveřejná internetová galerie, abyste mohli fotografie poslat přátelům hned a bez čekání.

Cena

Cena se odvíjí od času, který spolu strávíme během focení.

V případě focení pouze novomanželských fotografií a obřadu je cena 4 000 Kč.

Pokud si budete přát focení už od příprav, nebo až do svatební hostiny, cena je 1 000 Kč za hodinu, nejméně však 4 000 Kč.

Cenu mohou ovlivnit další faktory jako doprava na místo konání svatby (pokud je dále než 50 km od Brna) či tvorba fotoknihy.

Fotografie svatebGalerie