Úvodní slova

Vítejte na mých oficiálních internetových stránkách.

Jmenuji se Pavel Beran a jsem fotograf z města Brna, ale to neznamená, že fotím jen v jeho okolí. Fotografie mi je koníčkem, kde dělám to, co mě baví a snažím se to dělat tak, aby se výsledek líbil nejen mně, ale hlavně i lidem kolem. To je obzvláště důležité v případě portrétní fotografie.

Fotografii jako takové se věnuji, s různě velkými přestávkami, několik let, nicméně na více profesionálnější úrovni se jí snažím věnovat od roku 2016.

Náhledy Online

Náhledy Online webová služba pro fotografy, kteří nechávají své klienty vybírat fotografie k úpravě. Zkušební verze je zdarma s možností volitelného skládání balíčků služeb. Adresa služby je nahledyonline.cz.

Vlastní fotografie

Líbí se Vám mé fotografie? Máte zájem o své vlastní, pro sebe, pro přítele nebo pro rodiče? Neváhejte mě kontaktovat. V případě zájmu není problém dojet i do vzdálenějšího okolí města Brna.

Přirozená krása

U portrétní fotografie mám rád přirozenost. Nepoužívám blesk a preferuji focení v exteriéru, kde se snažím využít přirozeného světla. Stejně tak v interiéru. Nic nedokáže zničit atmosféru tak jako blesk.

Co fotím

Baví mě focení krajin a detailů přírody. Ať už se jedná o focení rozsáhlých údolí a majestátních hor, stejně tak se ale rád sehnu a vyfotografuji detail květiny v ranním dešti. Poslední dobou se věnuji focení portrétů, glamour fotografii, fotografii akcí a svateb, což jsou disciplíny, které chci rozvíjet nejvíce.

Prodej fotografií

Všechny mé neportrétní fotografie jsou prodejné. Tisknu v profesionálním fotostudiu na kvalitní fotografické papíry nebo plátna. Protože pravá krása fotografie vynikne vždy až na papíře (a kdo tvrdí opak, lže).