Úvodní slova

Vítejte na mých oficiálních internetových stránkách.

Jmenuji se Pavel Beran a jsem fotograf z města Brna, ale to neznamená, že fotím jen v jeho okolí. Fotografie mi je koníčkem, kde dělám to, co mě baví a snažím se to dělat tak, aby se výsledek líbil nejen mně, ale hlavně i lidem kolem. To je obzvláště důležité v případě portrétní fotografie.

Fotografii jako takové se věnuji, s různě velkými přestávkami, několik let, nicméně na více profesionálnější úrovni se jí snažím věnovat poslední 3 roky.

Pictarium

Pictarium je můj osobní projekt, kde se snažím podporovat fotografy prodejem jejich fotografií a zároveň umožnit běžným návštěvníkům zakoupit fotografii od reálného fotografa a tak ho přímo podpořit. Adresa projektu je www.pictarium.cz.

Náhledy Online

Náhledy Online webová služba pro fotografy, kteří nechávají své klienty vybírat fotografie k úpravě. Zkušební verze je zdarma s možností volitelného skládání balíčků služeb. Adresa služby je nahledyonline.cz.

Vlastní fotografie

Líbí se Vám mé fotografie? Máte zájem o své vlastní, pro sebe, pro přítele nebo pro rodiče? Neváhejte mě kontaktovat. V případě zájmu není problém dojet i do vzdálenějšího okolí města Brna.

Přirozená krása

U portrétní fotografie mám rád přirozenost. Nepoužívám blesk a preferuji focení v exteriéru, kde se snažím využít přirozeného světla. Stejně tak v interiéru. Nic nedokáže zničit atmosféru tak jako blesk.

Co fotím

Baví mě focení krajin a detailů přírody. Ať už se jedná o focení rozsáhlých údolí a majestátních hor, stejně tak se ale rád sehnu a vyfotografuji detail květiny v ranním dešti. Poslední dobou se věnuji focení portrétů, glamour fotografii, fotografii akcí a svateb, což jsou disciplíny, které chci rozvíjet nejvíce.

Prodej fotografií

Všechny mé neportrétní fotografie jsou prodejné. Tisknu v profesionálním fotostudiu na kvalitní fotografické papíry nebo plátna. Protože pravá krása fotografie vynikne vždy až na papíře (a kdo tvrdí opak, lže).